O cestovní kanceláři ALPIN TOUR

Vážení přátelé a kamarádi,

CK Alpin-tour v roce 2018 bude pro Vás pořádat zájezdy již 28.sezonu. Opět jsme pro Vás připravili zájezdy pro aktivní dovolenou. V naší nabídce najdete jak zimní, tak i letní zájezdy. Pro běžkaře jsme připravili jako každý rok zájezd na Vasův běh a zovu se nám podařila získat i startovní čísla na Marcialongu.

Sjezdové lyžování v Itálii, které pořádáme ve spolupráci s jinými cestovními kancelářemi, abychom Vám mohli nabídnout více termínů, si u nás můžete objednat za velmi přijatelné ceny buď autobusem nebo i vlastní dopravou. Pokud byste měli chuť zalyžovat si v jiném středisku, neváhejte nás kontaktovat, zajistíme Vám ubytování s permanentkou na místě, které si vyberete a odvoz na místo s jinou CK.

Na letní období máme připraveny opět zájezdy hlavně na kole – do Francie a Rakouska a protože jsme více a více nároční, některé z nich jsou s ubytováním v hotelích s polopenzí.

Letos pojedeme opět do Himalájí, tentokrát TREK KOLEM MANASLU, který je méně frekventovaný a přitom tak krásný

CK Alpin tour je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali a.s., č. poj. smlouvy 1710600261, pojištěná : Drahomíra Rudolfová- fyzická osoba.
© 2018 CK Alpin Tour. Všechna práva vyhrazena. [
]
Stránky využívají systém pro cestovní kanceláře Open Travel Network
TOPlist